Budowa domu

Etapy współpracy

 • Ustalenie warunków współpracy

  Na samym początku ustalmy co mamy zrobić. Budowa domu to duże przedsięwzięcie, chcemy więc zadbać o to, by nasza współpraca była udana. Gdy wszystko ustalimy, przygotujemy umowę i kosztorys, po czym rozpoczniemy prace.

 • Przygotowanie projektu

  Przed rozpoczęciem budowy musimy wiedzieć co i jak ma być wykonane. Do tego posłuży nam projekt domu. Jeżeli taki posiadasz to świetnie, musimy bowiem się z nim zapoznać. Jeżeli jednak go nie masz, wtedy to my zajmiemy się jego przygotowaniem.

   
 • Budowa domu

  Gdy projekt jest gotowy czas brać się za ciężki sprzęt. Sprowadzimy wszelkie materiały budowlane i narzędzia, a nasza ekipa natychmiast weźmie się do pracy.

 • Oddanie do użytku

  Po zakończeniu prac, wysprzątamy po sobie wszystkie pomieszczenia i przekażemy Ci klucze do Twojego nowego domu. Budynek oddamy Ci w ustalonym na początku stanie, czy będzie to stan surowy, deweloperski czy też w pełni wyposażony zależy tylko od Ciebie.

Jesteśmy w stanie pomóc Ci między innymi z projektami:

Projekty budynków mieszkalnych

Planujesz budowę domu? Potrzebujesz projektu? Jesteśmy tu dla Ciebie. Zapewnimy Ci projekt nie tylko zgodny z Twoimi oczekiwaniami, ale również dopasowany specjalnie do Ciebie.

Adaptacje gotowych projektów

Masz gotowy projekt i chcesz do dopasować do swoich potrzeb i możliwości? Pozwól, że Ci pomożemy. Zadbamy o to, by projekt mógł stać się jeszcze bardziej rzeczywisty.

Projekty wnętrz

Umiemy zadbać o Twój dom nie tylko z zewnątrz, ale również od wewnątrz. By zapewnić jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni oferujemy pomoc architekta wnętrz.

Projekty przebudowy i rozbudowy istniejących budynków

Planujesz przebudową lub rozbudową istniejących budynków? Nasi fachowcy pomogą Ci przygotować odpowiedni projekt.

Projekty przyłączy i instalacji

Dobrze rozplanowane wnętrze to nie tylko meble i pomieszczenia, ale również instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne czy gazowe.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami już teraz