O nas

Działamy od ponad dekady!

Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku i od tamtej pory działamy na terenie Warszawy i jej okolic. Nasza oferta pokrywa wszystkie możliwe etapy – od projektowania, poprzez budowę, po prace wykończeniowe. Zaś specjalnością naszego zespołu są kompleksowe remonty.

Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo i ze szczególną troską. Na początku współpracy podpisujemy umowę, oraz przygotowujemy szczegółowy kosztorys prac. Daje to pewność wykonania prac w terminie i zgodnie z zasadami, które ustalamy razem z klientem.

Nasza firma posiada polisę OC oraz gwarantuje bezpłatną dostawę materiałów na czas remontu. Po zakończeniu prac zawsze dbamy o porządek. Mieszkania oddajemy czyste i uprzątnięte.

 

Budujemy, remontujemy i projektujemy!

W zakres naszych usług wchodzą kompleksowe remonty i wykończenia, wszelkiego rodzaju przebudowy jak i rozbudowy lokali mieszkalnych. Świadczymy również usługi instalatorskie, glazurnicze, malarski, stolarskie i wiele innych.

Dzięki naszemu doświadczeniu, nie straszne są nam wszelkie renowacje mieszkań starego typu,  dodatkowo oferujemy pomoc architekta wnętrz.

Nasze referencje można sprawdzić poprzez kontakt z nami. Wykonaliśmy wiele projektów zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucji państwowych. Ich zadowolenie stanowi dla nas najlepszą reklamę.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami już teraz